Nowy numer „Wszystko dla Szkoły”

17.12.2018

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla Szkoły”. W nim m.in.: gazetka ścienna o tym, jak sobie radzić z kompleksami. Ponadto: plakat biblioteczny, numery alarmowe, prawa i obowiązki ucznia oraz ilustrowana mapa świata.

Cały zestaw kosztuje 18 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

 

Kup numer

 

Zawartość:

 

Angielski – słówka – czasowniki – cz. 1

Plakat dydaktyczny zawierający przydatne czasowniki w języku angielskim wraz z ilustracją danej czynności.

Angielski – słówka – czasowniki – cz. 1

 

Matematyka: procenty

Plakat dydaktyczny tłumaczący, czym są procenty. Zawiera zasadę zamiany ułamków na procent i najważniejsze działania na procentach.

 

Fizyka: obwody elektryczne

Plakat dydaktyczny zawierający najważniejsze pojęcia z zakresu wiedzy o obwodach elektrycznych wraz z prostym wytłumaczeniem i symbolami.

 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

Dwustronna gazetka ścienna zawierająca 10 praktycznych powodów, dla których warto potraktować naukę angielskiego jako inwestycję.

Dlaczego warto uczyć się angielskiego?

 

10 zasad logicznego myślenia i merytorycznej dyskusji

Dwustronna gazetka ścienna tłumacząca, jak mądrze dyskutować. Zawiera 10 typowych błędów logicznych, których wystrzeganie się pozwoli utrzymać dyskusję na merytorycznym poziomie.

 

Kalendarium (styczeń – czerwiec 2019)

Plakat przedstawia kalendarium rocznic, świąt i wydarzeń szkolnych od stycznia do czerwca 2019 r.

 

Kalendarz na styczeń/luty 2019

Dwustronny kalendarz do pokoju nauczycielskiego. Zawiera święta, ważne daty, dni wolne od szkoły, terminy wydarzeń szkolnych i egzaminów, rocznice i ciekawostki.

 

King Kong w bibliotece – czytanie łagodzi obyczaje

Plakat biblioteczny przedstawiający groźnego niszczyciela z kultowego filmu pogrążonego w lekturze. Niepodważalny dowód na to, że czytanie łagodzi obyczaje!

 

 

Kup numer