Nowy numer „Wszystko dla Szkoły”

28.11.2018

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla Szkoły”. W nim m.in.: gazetka ścienna o tym, jak sobie radzić z kompleksami. Ponadto: plakat biblioteczny, numery alarmowe, prawa i obowiązki ucznia oraz ilustrowana mapa świata.

Cały zestaw kosztuje 18 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

 

Kup numer

 

Zawartość:

 

Alfabet

Plakat edukacyjny dla uczących się czytać i pisać. Przedstawia pisownię liter polskiego alfabetu z ilustrowanymi przykładami.

 

Sztuka romantyzmu – epoki kultury

Plakat z serii Epoki kultury. Przedstawia sztukę romantyzmu: architekturę, malarstwo i rzeźbę i muzykę (przykłady oraz cechy charakterystyczne).

 

Ilustrowana mapa świata

Ilustrowana mapa świata. Przedstawia zwierzęta, rośliny, zabytki, budowle, symbole kojarzące się z daną częścią globu.

Ilustrowana mapa świata

 

Potęgi

Plakat dla szkoły podstawowej. Zawiera definicję potęgi, zasady stosowania i najważniejsze działania na potęgach.

 

Prawa i obowiązki ucznia

Dwustronna gazetka ścienna z listą najważniejszych praw i obowiązków ucznia. Dodatkowo zawiera ważne strony internetowe i telefony.

 

Jak pokonać kompleksy?

Dwustronna gazetka ścienna zawierająca praktyczne rady, jak radzić sobie z kompleksami (a nawet się ich pozbyć).

 

Jak wzywać pomoc?

Praktyczna instrukcja, jak wezwać pomoc, gdy jest się świadkiem niebezpiecznego zdarzenia. Plakat zawiera wykaz numerów alarmowych.

 

Osiecka w bibliotece

Plakat promujący czytanie do powieszenia w bibliotece szkolnej. Przedstawia ilustrowany cytat Agnieszki Osieckiej o książkach.

 

 

Kup numer