Nowy numer Wszystko dla Szkoły

22.10.2018

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością nowego numeru miesięcznika „Wszystko dla szkoły”. W nim m.in.: gazetki ścienne o czytelnictwie oraz o podejmowaniu decyzji. Ponadto: plakat biblioteczny, interpunkcja, legenda o Smoku Wawelskim, nowa piramida żywienia oraz jak bezpiecznie korzystać z internetu.

Cały zestaw kosztuje 18 zł i można go kupić tutaj. Zapraszamy również do prenumeraty czasopisma, dzięki której zaoszczędzisz i co miesiąc otrzymasz aktualne plakaty.

 

Kup numer

 

Zawartość:

 

Legenda o Smoku Wawelskim

Plakat dydaktyczny prezentujący treść legendy o smoku wawelskim.

 

Interpunkcja: przecinki a spójniki złożone

Plakat dydaktyczny przedstawiający interpunkcję spójników złożonych, np. „podczas gdy” lub „zwłaszcza że”, i zasadę cofania przecinka.

 

Bezpieczeństwo w sieci

Plakat dydaktyczny z zasadami bezpiecznego korzystania z internetu. Zawiera tematy takie jak oprogramowanie antywirusowe, silne hasło, ochrona danych osobowych.

 

Nowa piramida żywienia

Plakat dydaktyczny przedstawiający piramidę żywienia. Oprócz klasycznego podziału zawiera najnowszy, dodatkowy poziom – aktywność fizyczną.

 

Pierwsza pomoc

Plakat dydaktyczny przedstawiający zasady udzielania pierwszej pomocy. Zawiera m.in. numer alarmowy i instrukcję, jak wykonać masaż serca.

Pierwsza pomoc

 

Przeczytaj, a zaczniesz czytać

Dwustronna gazetka ścienna przedstawiająca praktyczne zalety czytania. Zwraca uwagę m.in. na rozwój umiejętności przydatnych w dorosłym życiu.

 

Jak podejmować decyzje?

Dwustronna gazetka ścienna przybliżająca zagadnienie decydowania w ważnych sprawach. Zawiera praktyczne porady, jak podejmować przemyślane decyzje bez ulegania emocjom.

Jak podejmować decyzje?

 

Gdy czytasz dobrą książkę, może się wydarzyć coś magicznego

Plakat biblioteczny promujący czytelnictwo. Zawiera cytat J.K. Rowling zachęcający do wejścia w magiczny świat książek.

 

Kalendarz na listopad i grudzień 2018

Dwustronny kalendarz do pokoju nauczycielskiego. Zawiera święta, ważne daty, dni wolne od szkoły, terminy wydarzeń szkolnych i egzaminów, rocznice i ciekawostki.

 

Kup numer