Wstrzymana dostawa czasopism do RUCH SA

11.10.2018

Uprzejmie informujemy, że byliśmy zmuszeni wstrzymać dostawę naszych czasopism do kolportera RUCH SA.

Jak informowały ostatnio media, RUCH SA jest w bardzo złej sytuacji finansowej. Wydawcy m.in. zgłaszali do sądu wnioski o upadłość firmy i blokowali kolportaż prasy.

Także wobec nas RUCH SA od lat, notorycznie, miesiącami spóźnia się z płatnościami. W świetle ostatnich informacji (w tym od przedstawiciela firmy) mamy coraz mniejszą nadzieję na możliwość spłaty dużych zaległości przez kolportera.

Sytuacja wygląda tak: Państwo płacą RUCH-owi za prenumeratę z góry (np. za cały rok) po to, by RUCH opłacał otrzymane od nas numery (co miesiąc). W praktyce dostarczaliśmy RUCH-owi kolejne numery, pomimo że rosły zaległości za poprzednie. Niestety nie jesteśmy w stanie utrzymywać takiej praktyki w nieskończoność. 

Kilkakrotnie informowaliśmy Państwa o tym, że nie gwarantujemy otrzymania prenumeraty zamówionej poprzez RUCH SA. Mamy nadzieję, że firma wypełni zawartą z Państwem umowę i wywiąże się z płatności, dzięki czemu będziemy mogli wznowić wysyłanie czasopism.

W związku z tym jak zwykle apelujemy do Państwa, by skorzystać z prenumeraty bezpośrednio w redakcji: o wiele tańszej, z darmową wysyłką i bardzo wygodnym sposobem zamawiania tutaj: www.promocja2019.pl