Wygraj bezpłatne warsztaty dla swojej biblioteki!

06.06.2018

Dbasz o kompetencje zespołu Twojej biblioteki? Masz pomysł na działanie, które chcesz skonsultować z bibliotekarzem-praktykiem? A może chcesz zorganizować warsztaty dla czytelników? Jeśli tak, do 20 czerwca zgłoś swoją bibliotekę do konkursu i wygraj wizytę Ambasadora LABiB!

Udział w konkursie jest bezpłatny, a zwycięskie biblioteki nie pokrywają kosztów warsztatów i konsultacji online.

W ramach konkursu możesz wygrać jeden z 11 warsztatów zaproponowanych przez 8 Ambasadorów LABiB lub konsultacje online. Warsztaty są dedykowane pracownikom biblioteki lub czytelnikom. Każda biblioteka może wybrać jeden warsztat.

Do 20 czerwca 2018 r. wypełnij i prześlij formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://bit.ly/wygrajwarsztaty2018

Ewentualne pytania prześlij mailem na adres: ambasadorowie@labib.pl.

Lista zwycięskich bibliotek zostanie ogłoszona 30 czerwca 2018 r.

Więcej szczegółów znajduje się na oficjalnej stronie konkursu.