II Ogólnopolski Zjazd Nauczycieli Bibliotekarzy

07.09.2017

Ośrodek Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP Filia w Łodzi zaprasza na II Ogólnopolski Zjazd Nauczycieli Bibliotekarzy — Biblioteka salonem szkoły, który odbędzie się w dniach 29-30 września 2017 r. w Łodzi.

Celem Zjazdu jest prezentacja działań i pomysłów służących zachęceniu uczniów do korzystania z oferty biblioteki szkolnej.

Zjazd będzie okazją do wymiany poglądów oraz pokazania dobrych praktyk związanych z twórczą i innowacyjną działalnością bibliotek. Spotkanie ma sprzyjać integracji środowiska bibliotekarzy szkolnych oraz osób zajmujących się aktywną promocją książki i czytelnictwa.

Zjazd prowadzić będą osoby, dla których biblioteka oprócz pracy zawodowej jest pasją i źródłem inspiracji do wdrażania nowych inicjatyw i pomysłów.

Adresaci: nauczycieli bibliotekarze, bibliotekarze bibliotek publicznych, animatorzy kultury, nauczyciele języka polskiego, nauczyciele świetlic, wychowawcy.

Termin, forma zajęć i miejsce Zjazdu:

29 wrzesień 2017 r. (piątek) godz. 11.00-15.30 - wykłady
Duża Sala Obrad Urząd Miasta Łodzi,  ul. Piotrkowska 104;

30 września 2017 r. (sobota) godz. 9.00-16.00 - warsztaty
Łódzki Klub Nauczyciela,  ul. Piotrkowska 137/139;

Koszt uczestnictwa:

200 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla osób niekorzystających z noclegu;

170 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla członków ZNP niekorzystających z noclegu;

310 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla osób korzystających z noclegu w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem;

280 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla członków ZNP korzystających z noclegu w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem;

285 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla osób korzystających z noclegu w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem;

255 zł (+23% VAT jeżeli brak finansowania ze środków publicznych) dla członków ZNP korzystających z noclegu w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem.

Więcej informacji na stronie: http://www.lodz.oupis.pl/aktualnosci/new-379-1/