Z biblioteki na scenę – konkurs na szkolny materiał repertuarowy

27.04.2017

„Biblioteka w Szkole" ogłasza konkurs dla nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych i pedagogicznych. Celem jest propagowanie oryginalnych, wartościowych, interesujących dla uczniów materiałów repertuarowych.

Przedmiotem konkursu jest stworzenie autorskiego materiału repertuarowego do wykorzystania w szkole. Materiał może być przeznaczony dla odbiorców na dowolnym etapie edukacyjnym oraz mieć dowolną formę możliwą do wykorzystania na scenie. Tematyka – dowolna.

Teksty należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: scenariuszebws@gmail.com w terminie do 30 czerwca 2017 r. Do przesyłanych prac konkursowych należy dołączyć podpisane i zeskanowane oświadczenie. Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Dla laureatów przewidziane są nagrody: główne o łącznej wartości 1000 zł oraz wyróżnienia – roczna prenumerata „Biblioteki w Szkole". Wśród uczestników zostaną rozlosowane bawełniane torby czytelniczki.

Nagrodzone materiały będą publikowane na łamach „Biblioteki w Szkole".
Informacje: bibliotekawszkole@sukurs.edu.pl, tel. 22 832 36 12.