Nowa platforma Biblioteki Pedagogicznej w Ciechanowie

16.01.2014

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie informuje, że została uruchomiona nowa platforma edukacyjna.

Platforma została przystosowana do aktualnych standardów. Nowe narzędzia i dodatkowe instrukcje umożliwiają zarówno łatwiejsze i sprawniejsze poruszanie się po platformie, jak również wspomaganie procesu tworzenia nowoczesnych e-kursów. Platforma umożliwia pobranie materiałów szkoleniowych na urządzenia przenośne takie jak telefony komórkowe, smartfony czy tablety.

Wszystkie kursy dostępne na platformie są bezpłatne. Wymagają samodzielnego zapisu na platformę, w przypadku kursów z kluczem dostępu-  wpisania klucza otrzymanego drogą mailową od prowadzącego. Poprzednie konta użytkowników są nieaktywne. Aby wziąć udział w kursach wymagana jest ponowna rejestracja na platformie edukacyjnej Moodle.

Oferujemy m.in. kursy:

Cyberprawo w działalności placówki oświatowej- utwór i wizerunek w sieci Internet

Ewidencja materiałów bibliotecznych

Metoda projektów w szkole i w bibliotece szkolnej

Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie PowerPoint

Serdecznie zapraszamy.

Bożena Lewandowska