BiblioLAB w Lublinie!

16.09.2017

Już 28 września zapraszamy bibliotekarzy z Lubelszczyzny do udziału w BiblioLABie. Jest to propozycja nowej, eksperymentalnej i aktywnej formy spotkania, jakiej jeszcze nie było w naszym regionie! BiblioLAB połączy w sobie elementy networkingu, warsztatów i wymianę praktycznej, branżowej wiedzy. To wyjątkowe, BEZPŁATNE spotkanie odbędzie się już 28.09.2017 r. w godz. 10.00 – 16.30 w Galerii Labirynt, przy ul. Popiełuszki 5, w Lublinie.

BiblioLAB, będzie idealną okazją by:

• zobaczyć, że w bibliotece da się pracować nieszablonowo, nowocześnie i z polotem,
  • zdobyć nową wiedzę i zainspirować się do działania,
  • poznać pasjonatów, dla których biblioteki to miejsca wyjątkowe,
  • dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!

Rejestracja uczestników zjazdu rozpocznie się 15 września. Zapisy są możliwe: TUTAJ

50 pierwszych osób, które nadeślą swoje zgłoszenia weźmie udział w zjeździe. Uczestnicy zostaną poinformowani mailowo o zakwalifikowaniu do dnia 21 września.

Bibliotekarko & Bibliotekarzu spotkajmy się w Lublinie, by wspólnie dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!