Sprzeciw się Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa

19.02.2014

Wiele było głosów, by "coś zrobić" z Narodowym Programem Rozwoju Czytelnictwa, a konkretnie z wykluczeniem bibliotek szkolnych spośród beneficjentów programu (nie mogą skorzystać z miliarda złotych przygotowanych na lata 2014-2020). Postanowiliśmy więc zadziałać podobnie, jak rok temu, gdy planowano likwidowanie bibliotek szkolnych.

Tutaj (www.programrozwojuczytelnictwa.pl) znajdziecie przygotowaną przez nas stronę z infomacjami o wadach Programu, publikacjami na ten temat itd. Prosimy o jej rozpowszechnianie.

Na znanym i lubianym facebookowym fanpage'u "STOP likwidacji bibliotek" znajdziecie w najbliższych dniach nowe grafiki i wpisy. Również zapraszamy do aktywnego, jak rok temu, udostępnienia, komentowania, przesyłania itd.