Konferencja

07.05.2013

15 maja w Skierniewicach odbędzie się konferencja dla bibliotekarzy pt. "Biblioteka w edukacji - edukacja w bibliotece".

Komunikat organizatorów:

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt: „"BIBLIOTEKA W EDUKACJI – EDUKACJA W BIBLIOTECE", która odbędzie się w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach w dniu 15 maja 2013 roku.

Organizatorami są: Biblioteka Pedagogiczna w Skierniewicach, Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach oraz Miejska Biblioteka Publiczna  im. Władysława Reymonta w Skierniewicach.

Problematyka konferencji dotyczyć będzie stosowania nowych mediów i narzędzi w komunikacji z użytkownikiem biblioteki. Chcemy zaprezentować Biblioteki jako centra wiedzy i edukacji, przedstawić problemy związane z kreowaniem modelu Biblioteki uczącej.

W programie przewidziane są między innymi referaty dr Justyny Jasiewicz i dr Grzegorza Gmiterka z Uniwersytetu Warszawskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia należy dokonać wypełniając formularz rejestracyjny.

•  Formularz rejestracyjny

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie  http://www.bpsk.nets.pl/konf_edukacja.html