29.01.2013

Bezpłatne kursy e-learningowe w Bibliotece Pedagogicznej w Ciechanowie

Biblioteka Pedagogiczna w Ciechanowie zaprasza na bezpłatne kursy typu e-learning dostępne na platformie Moodle:

• „Ewidencja materiałów bibliotecznych”
  • „Metoda projektów w szkole i w bibliotece szkolnej”
  • „Tworzenie prezentacji multimedialnych w programie Microsoft Office PowerPoint 2007”

Kursy adresowane są do bibliotekarzy, nauczycieli i studentów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności z zakresu bibliotekoznawstwa i technologii informacyjno-komunikacyjnej oraz poszerzyć wiedzę i umiejętności w zakresie pracy z młodzieżą metodą projektów.

Warunkiem przystąpienia do kursów jest utworzenie własnego konta na platformie Moodle oraz wysłanie maila do prowadzącego w celu otrzymania klucza dostępu. Wszystkie kursy mają charakter samokształceniowy, można z nich korzystać w czasie i miejscu dogodnym dla uczestników. Ukończenie kursu w planowanym czasie 1 miesiąca od zalogowania na platformie wiąże się z uzyskaniem potwierdzenia w nim udziału.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.bpciechanow.edu.pl bądź bezpośrednio platformy Moodle moodle.bpciechanow.edu.pl

Bliższych informacji udziela Bożena Lewandowska (Dział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów) tel. 23 672 33 77 w. 25; lewandowska_bozena@poczta.onet.pl

nad. Bożena Lewandowska